ARTER İNŞAAT'DAN SÖKE'YE YENİ YATIRIM MÜJDESİ

ARTER İNŞAAT’DAN SÖKE’YE YENİ YATIRIM MÜJDESİ

ARTER Söke'de yatırım için arsa arıyor...Özel Söke Hastane Yapımını üstlenen ARTER İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Söke'de yatırım yapma kararı alırken şirket öncelikle Söke'de yeni bir AVM Merkezi yapımı için arsa arayışı başlattı.
Son dönemlerde yatırımcıların gözdesi olmaya başlayan Söke’ye bir yatırım girişimi de Arter İnşaat’dan geldi. Söke-Bodrum Karayolu üzerinde özel sektöre ait Özel Söke Hastane inşaatının yapmakta olan şirket Söke’deki yatırım projesine  Alışveriş Merkezinden başlamak istiyor.
İstanbul Merter Zeminaltı Otoparkı,Telekom Anadolu Yakası Bölge  Müdürlüğü Binası, Samsun Özel Fizomer Merkezi, ve Trabzon’da Türkiye’nin en büyük acil ve yoğun Ünitelerinin yapımını üstlenen ARTER İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. yetkilileri Söke deki yatırımları için arsa arayışını başlattılar. Şirket  Genel Müdürü Özgür Eraydın Ege Bölgesindeki yatırımlarına  hız vermek istediklerini söyleyerek”Söke de yaklaşık bir yıldır yapımını üstlendiğimiz  özel Söke Hastane inşatrımız devam etmekte. Şirket olarak Söke'ye her yönüyle uyum sağladık ve  sevdik. Ege Bölgesi'deki yatırımlarımızı Söke’den başlamak arzsundayız. İlk etap da kuracağımız yeni AVM için yaklaşık 15 bin metre kare arsaya ihtiyacımız var. Uygun arsasını değerlendirmek isteyen arsa sahiplerinin bizlerle temas kurması halinde görüşmelere açığız.” dedi.
Söke deki yatırımların istihdam açısından da önem taşıdığını sözlerine ekleyen ARTER İnşaat Şirketi genel müdürü Özgür Eraydın; ”ARTER İnşaat olarak sektörde özellikle üst yapı projelerinde resmi ve özel kurum kuruluşlara verdiğimiz hizmet ile sektörde ülkemizi dünya sıralamasında en üst düzeylere taşımayı hedefledik.” dedi.